Bílý Altom Chlebník na pečivo o velikosti 34 x 18 x 15 cm

S tímto krásným boxem na pečivo bude kuchyňská linka pěkně uklizená, pečivo po ruce a navíc bude i stylovým doplňkem.

Díky jeho prostornosti můžete v boxu uschovat jakékoliv pečivo – chleba, celý pytlík rohlíků nebo i sladké pečivo na snídani.

Vlastnosti Chlebníku na pečivo

Altom Chlebník na pečivo je vyroben z kvalitního plastu, který umožňuje snadnou údržbu a čistotu. Navíc je plně BPA-free, takže nemusíte mít obavy z nežádoucích chemických látek na vašem pečivu.

Díky svému bílému designu a rozměrům 34 x 18 x 15 cm se tento chlebník hodí do jakéhokoliv interiéru a nabízí dostatek místa pro úschovu pečiva pro celou rodinu.

Úložný prostor a snadná přístupnost

Vnitřní prostor chlebníku je dostatečně prostorný a disponuje odnímatelným tácem pro snadné čištění.

Díky přehlednému uspořádání si snadno najdete to, co hledáte a bez problémů si tak můžete vychutnat skvělou chuť svého oblíbeného pečiva.

Chlebník na pečivo

Styl a kvalita

Altom Chlebník na pečivo se pyšní nejen svou vysokou kvalitou, ale také nadčasovým designem, který bude zapadat do každé moderní nebo klasické kuchyně. S jeho pomocí si na své kuchyňské lince vytvoříte útulnou atmosféru.

Využijte naši slevovou nabídku a pořiďte si kvalitní chlebník na pečivo za skvělou cenu. Objednat si můžete na našem eshopu https://www.bestnabytek.cz/produkt/altom-chlebnik-na-pecivo-34-x-18-x-15-cm-bila.