Bodové svítidlo s výkonem 5W a patice E14 ve velikosti 58/20,5/11,6 cm


Ve světě interiérů a osvětlení se stále hledají nové trendy a inovace. V dnešní době už není dostačující jen jednoduché osvětlení a světelné zdroje s malým výkonem. Požadavky na osvětlení se zvyšují a stále více lidí hledá takové světelné zdroje, které budou nejen funkční, ale také estetické a moderní.

Bodové svítidlo

Bodové svítidlo je světelný zdroj, který se hodí především do místností, kde je třeba zvýraznit určitou část interiéru, například malbu na stěně, sochu či rostlinu. Bodové svítidlo může být buď fixní nebo otočné, aby bylo možné zaměřit světlo na konkrétní místo v místnosti.

Bodové svítidlo 5W/E14, 58/20,5/11,6 cm

Jedním z takových funkcionalních a moderních světelných zdrojů je bodové svítidlo s výkonem 5W a patice E14 ve velikosti 58/20,5/11,6 cm. Toto svítidlo lze použít jak v obytných místnostech, tak i například v kancelářích či prodejnách.

Samotné svítidlo je vyrobeno z dřeva a kovu, který poskytuje moderní a zajímavý vzhled. K dispozici jsou dvě barvy niklu, které jsou vhodné jak k moderním, tak i k tradičním interiérům. Bodové svítidlo je určeno pro tři žárovky s patičkou E14 a maximálním výkonem 40W, díky čemuž je jeho světelný výkon dostatečný pro osvětlení celé místnosti.

Bodové svítidlo je otočné, takže je možné zaměřit světlo na konkrétní místo v místnosti. To je velkou výhodou, pokud chcete zvýraznit nějakou konkrétní část interiéru.

Toto svítidlo je velmi moderní a esteticky příjemné na pohled. Je velmi jednoduché na instalaci a jejich světelný výkon je dostačující pro většinu místností. Své uplatnění najde jak v domácím prostředí, tak i v komerčních prostorech jako jsou kanceláře, restaurace či prodejny.

Pokud hledáte nejen funkční, ale také hezké svítidlo, určitě se zaměřte na toto bodové svítidlo. Jeho moderní design a výkonný světelný zdroj vám zajistí nejen dostatečné osvětlení místnosti, ale také zajímavý prvek do vašeho interiéru.

Základní informace o produktu:

  • Svítidlo s výkonem 5W a patice E14 ve velikosti 58/20,5/11,6 cm
  • Vyrobeno z dřeva a kovu
  • Barvy niklu
  • Bez 3xE14 max 40W
  • Š/V/H: 58×20,5×11,6cm
  • Otočné

Pro více informací o produktech osvětlení navštivte VybírejNábytek.cz

Bodové svítidlo
Bodové svítidlo