Casarredo Jídelní židle PATTY buk/patchwork: Stylový kousek do vašeho interiéru


Casarredo Jídelní židle PATTY buk/patchwork

Zajímavý design pro vaši jídelnu

Zajímavě řešená dřevěná konstrukce v barvě buk s kovovými prvky dává této židli neobyčejný vzhled. Patchworkový materiál na sedáku vytváří zajímavý kontrast s drevenými prvky a vpouští střípky barev do vašeho interiéru.

Komfort a stabilita

Casarredo Jídelní židle PATTY buk/patchwork má dostatečně velký sedák pro pohodlné sezení. Stabile dřevěné nohy a pevná kovová konstrukce židli dodají pevnost a stabilitu. Optimální výška sedadla umožňuje snadné sezení a státnutí.

Látka v patchwork designu

Čalounění látkou patchwork na zádech a sedáku vytváří originální prvek a dělá z této židle skutečný klenot. Látkové potahy mohou být nejen pestré a stylové, ale také snadno vyměnitelné a vypratelné, což jsou skvělé vlastnosti pro židli v jídelně.

Casarredo Jídelní židle PATTY buk/patchwork

Aktuální nabídka a online nákup

Pokud vás zaujala Casarredo Jídelní židle PATTY buk/patchwork, můžete si ji objednat online na https://www.interierio.cz/produkt/casarredo-jidelni-zidle-patty-buk-patchwork-2. Čeká na vás nejen v „bukovém“ provedení, ale také v barvě ořech a buk bílý. Všechny verze a další produkty Casarredo najdete na oficiálních webových stránkách.