Domácí pohoda s rohovou sedací soupravou Corni XL modré barvy s uzavřenou levou částí a rozměry 86×180/220/98×330


Moderní a pohodlná Corni XL rohová sedací souprava do „U“

Popis produktu

Corni XL rohová sedací souprava je výjimečná svým moderním designem a vysokým komfortem. Tento kousek nábytku vám nejen umožní pohodlné odpočínání, ale také dokáže vytvořit stylový obývací pokoj. Jedná se o rohovou pohovku do „U“ s uzavřenou levou částí.

Barva této krásné rohové sedací soupravy je v módní denimově modré barvě, která dodá vašemu domovu jiskru a oživí interiér. Celkově působí pohodově a svěže.

Materiál čalounění pohovky je vyroben z 100% polyesteru – sametu, který je velmi měkký a příjemný na dotek. Díky tomuto materiálu je pohovka odolná proti oděru a zároveň vypadá velmi luxusně.

Specifikace produktu

Hloubka pohovky: 90 cm

Celková výška: 86 cm

Výška sedu: 45 cm

Hloubka levého rohu: 220 cm

Hloubka pravého rohu: 182 cm

Šířka: 330 cm

Výška nohou: 15 cm

Barva nohou: černá

Materiál nohou: kov

Péče: Ruční praní při maximální teplotě 30 stupňů Celsia. Nechlorovat. Nesušte v sušičce. Žehlete při maximální teplotě 110 stupňů Celsia.

Kvalita a pohodlí

Corni XL rohová sedací souprava nabízí velké pohodlí díky kvalitnímu polstrování a vysokým opěrkám. Sedáky jsou dostatečně široké pro pohodlné posezení i pro delší odpočinkové chvíle.

Kromě toho, že pohovka vypadá moc dobře, je také velmi praktická. Uzavřená levá část s bočnicí vám umožňuje udržet vaše věci dobře uspořádané, čímž také ušetříte více místa v místnosti. To je důležité zejména pro ty, kteří mají menší byt nebo pokoj.

Výhody produktu

– Moderní design krásně doplňuje každý interiér

– Velké pohodlí díky vysokým opěrkám a širokým sedákům

– Uzavřená levá část s bočnicí pro uložení vašich věcí

– Velmi odolný materiál proti oděru

– Příjemný sametový materiál, ohodnocen klienty jako velmi kvalitní

Spokojenost zákazníků

Naše spokojenost s touto sedací soupravou sahá daleko za hranice jen typických slov. Srdíčka našich klientů se rozbuší při jejich prvním kontaktu s touto krásnou pohovkou. Naše zákazníci neustále potvrzují, že je velmi pohodlná a kvalitní.

Přesvědčte se sami a pořiďte si ji!

Zdroj: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/homede-rohova-pohovka-corni-xl-modra-leva-uzavrena-velikost-86m180-220-98m330

rohová sedací souprava