Hořčicově žlutá sametová jídelní židle MICADONI GUNDI: Stylový doplněk pro moderní interiér


Hořčicově žlutá sametová jídelní židle MICADONI GUNDI

Stylový doplněk pro moderní interiér

Pokud vás přitahuje moderní a vkusný design, jídelní židle Gundi od značky MICADONI je tou pravou volbou! Příjemné sametové čalounění s decentním vzorem je podtrženo zlatě lakovanou podnoží, díky které se židle stává neobyčejným prvkem, který je ideální volbou do každého bytu nebo veřejného komerčního prostoru.

Výběr barevného provedení

Kolekce Gundi je v nabídce v řadě barevném provedení, kdy potěší nejen příznivce minimalismu ale i uživatele hledající živější odstíny. Pokud vás zaujme více barev, doporučuji si prohlédnout celou nabídku židlí této značky, která má hluboké barvy, které ladí s každým interiérem.

Tipy na údržbu

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. 

U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Pokud máte tedy zbytek od večeře na židli, neváhejte s rychlým zbavením skvrny.

Nepoužívejte abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek. Místo toho lze použít přírodní prostředky, jako jsou citronové šťávy nebo ocet, aby se odstranila skvrna, aniž by byla ohrožena povrchová úprava.

Zakoupení židle

Pokud jste se rozhodli pro koupi židlí z této kolekce, můžete si je zakoupit na stránkách internetového obchodu Interierio.cz, který nabízí výběr značek nábytku a doplňků pro interiér za přijatelné ceny a s možností osobního odběru v Praze.

Závěr

Jídelní židle Gundi od MICADONI je skvělou volbou pro každé moderní a vkusné bydlení. Kombinace sametového čalounění a zlatě lakované podnože jej dělá jedinečným kouskem, který nelze ignorovat. S nabídkou různých barev si každý najde tu svou oblíbenou a díky praktickým tipům na údržbu si užijete židle mnohem déle.