Houpací křeslo LIBERTO –⁠ pohodlnost a styl v krémové látce


Houpací křeslo LIBERTO – pohodlnost a styl v krémové látce

Pohodlné houpací křeslo LIBERTO vám zpříjemní chvíle odpočinku po těžkém dni nebo při odpolední kávě. Křesílko je potažené příjemnou látkou v krémovém odstínu, která skvěle ladí s ostatním nábytkem v místnosti. Houpací část je vyrobená z odolného kovu v zlaté barvě, což dodává křeslu elegantní a střízlivý vzhled.

Rozměry a materiál

Houpací křeslo LIBERTO má rozumné rozměry, které mu umožňují vejít se do menších prostor: šířka 72 cm, hloubka 100 cm a výška 106 cm. Výška sedu je 46 cm, což zaručuje pohodlnou polohu pro uvolnění těla. Křeslo je vyrobené z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Látka použitá na čalounění křesla je bouclé, která je známá svou měkkostí a příjemným povrchem. Materiál je odolný vůči otěru a snadno se čistí. Kromě toho jsou nohy křesla vyrobené z chromované oceli, což zaručuje jejich pevnost a stabilitu.

Barva

Houpací křeslo LIBERTO je dostupné v krémovém odstínu, který vypadá velmi elegantně a vkusně. Tuto barvu lze snadno sladit s ostatním nábytkem v místnosti, ať už jde o větší sedací soupravu nebo menší konferenční stolek. Nožky křesla jsou zlaté barvy, což kontrastuje s krémovým čalouněním a dává křeslu šlechtější vzhled.

Pokud hledáte pohodlné a stylové houpací křeslo, které se skvěle hodí do moderního obývacího pokoje, určitě byste měli zvážit koupě houpacího křesla LIBERTO. Pro více informací a možnosti nákupu navštivte odkaz.

Houpací křeslo LIBERTO
Detail nožek křesla
Krémové čalounění křesla LIBERTO