Interiérové dveře Naturel Latino levé bílé – rozměr 80 cm (LATINO2080L)

Moderní celolakované interiérové dveře jsou důležitým prvkem každého interiéru. Pokud se chystáte rekonstruovat váš byt, chcete zvýšit úroveň soukromí nebo prostě hledáte skvělý způsob, jak odlišit jednu část interiéru od druhé, pak jsou tyto interiérové dveře tou správnou volbou.

Design:

Dveře Naturel Latino mají deskovou konstrukci s dřevěným rámem a voštinovou výplní, která dodává dveřím velmi moderní vzhled. Díky svému minimalistickému designu se tento typ dveří hodí prakticky do jakéhokoli bytu či domu. Interiérové dveře Naturel Latino jsou bílé, což je tradiční barva pro interiérové dveře, a přinášejí do prostoru světlost a přátelskou atmosféru.

Tyto dveře budou velmi dobře vypadat ve vašem bytě nebo domě a dokonale zapadnou do vašeho designového stylu.

Materiál:

Dveře Naturel Latino jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a dlouhou výdrž. Dveře mají ekologický UV vytvrzený lak, který zajišťuje, že povrch dveří je odolný proti poškrábání, otěru a dalším vnějším vlivům. Tento lak chrání dřevěné jádro dveří a zajišťuje, že dveře budou vypadat jako nové i po mnoha letech používání.

U těchto dveří se nemusíte bát, že se vám brzy podaří je zničit. Jsou totiž celkově velmi odolné a dlouhodobě vám poslouží.

Instalace:

Instalace dveří Naturel Latino je velmi snadná a rychlá. Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě, tak do obložkové zárubně. To znamená, že nemusíte nic měnit na vaší zdi, protože dveře se dokonale hodí do stávajících otvorů. Dveře mají dozický zámek (WK) (rozteč 72 mm), což zajišťuje, že jsou bezpečné a chrání váš majetek.

Instalace těchto dveří je velmi snadná a zvládne ji prakticky každý s trochou zručnosti. Není tedy nutné najímat odbornou firmu na instalaci dveří.

Kde koupit:

Tyto interiérové dveře si můžete zakoupit na našem webu www.maliboo.cz. Pokud máte otázky ohledně výrobku, neváhejte nás kontaktovat.

Investice do kvalitních interiérových dveří je vždy skvělý nápad a tyto dveře vám budou poskytovat pohodlí a bezpečí po mnoho let.

Interiérové dveře Naturel Latino levé bílé - rozměr 80 cm (LATINO2080L)

Interiérové dveře Naturel Latino levé bílé - rozměr 80 cm (LATINO2080L)

Proto neváhejte a zakupte si tyto interiérové dveře ještě dnes a vychutnejte si krásný, moderní design, který vám přinese pohodlí, bezpečí a útulnost.