Kela KL-22301 Marta 5 l – praktický pomocník do kuchyně!

Ať už v kuchyni nebo v koupelně, malý odpadkový koš s otočným víkem je vždy užitečným a nevyhnutným pomocníkem. Odpadkový koš Marta značky Kela je vyroben z plastu v matném provedení a má objem 5 l. Díky svému tvaru s mírně zaobleným víkem a barevnou kombinací koše a stříbrné otočné části vypadá decentně a elegantně.

Kovový otočný víčko pro snadné otevírání a zavírání

Odpadkový koš Marta je vybaven kovovým otočným víčkem, které umožňuje snadné otevírání a zavírání koše. Tento doplněk zaručuje, že Váš odpad bude v koši a nepachne tak v pokoji.

Skládání odpadkového koše

Když se odpadkový koš zaplní, stačí ho jednoduše složit a vysypat do většího odpadkového koše. Skládání koše je velmi snadné a rychlé, takže Vám nezabere moc času.

Kela KL-22301 Marta 5l

Jednoduchá údržba odpadkového koše

Pokud se Vám koš znečistí, není vůbec problém ho snadno vyčistit použitím mýdlové vody a kuchyňského hadříku. Koš se snadno udržuje a je dlouhodobě odolný díky použitému materiálu.

Pokud hledáte praktický a elegantní odpadkový koš, je Marta značky Kela tou správnou volbou pro Vás. Nyní si můžete koš objednat na našem e-shopu za skvělou cenu a získat tak spolehlivého pomocníka do Vaší kuchyně či koupelny.