Lustr FELLINI – elegance černého kovu s kouzlem mědi


Chtěli byste ve svém interiéru něco, co udělá dojem? Něco, co nikdo jiný nemá? Pak je zde pro Vás lustr FELLINI! Tento exkluzivní kousek dodá Vašemu domovu světlo, sílu i nádech přepychu.

Základní informace o lustru FELLINI

FELLINI je název lustru, jehož design kombinuje moderní trendy s prvky retro stylu. Jeho jedinečnou zvláštností jsou kabely, které vycházejí z malé základny a visí s měděnými objímkami a černými drátěnými stínítky.

Černé stínítko je jako šperk, který zdobí interiér. Jeho elegantní vzhled svědčí o dokonalém zvládnutí kuriozit, které designéři vytvořili. Stínítko je kulaté, jednoduché a elegantní. Dokáže poskytnout příjemné světlo, aniž by oslnilo nebo způsobilo nežádoucí stíny.

Zvláštnosti lustru FELLINI

Lustr FELLINI se skládá z mnoha malých částí, které však dokážou vytvořit nevšední celek. Jeho podstavec je malý a tvaruje jej kov, který lakovaně vyhlazeným povrchem získává lesk. Tento lesk přechází na těla kovových drátků, které drží stínítko. Designový skvost je dokončen měděnými objímkami, které dodávají celému lustru FELLINI osobitosti a originality.

Kovová konstrukce je pevná, odolná a stabilní. Kov je stažen do malého, kulatého tvaru, který dokáže podpořit váhu světelných prvků. V tomto případě je to sedm kabelů se stínítky, což společně tvoří úchvatný celek.

Pro unikátnost osvětlení budoucnosti kromě černého lustru FELLINI získáte také realita, elegance i odolnost, kterou oceníte na své vlastní kůži.

Vyberte si svůj lustr FELLINI a rozzářte svůj domov

Nejlepší místo na objednání lustru FELLINI najdete na webu nabyteklevneji.cz, kde je pro vás připraveno široké spektrum designových svítidel. Vybírat tak můžete z mnoha různých barev, velikostí a stylů, aby se lustr FELLINI stala skutečně tím pravým kousekem pro váš interiér.

Lustr FELLINI

Vybrat si světelné prvek, který perfektně padne do Vašeho interiéru, může být někdy složité. A to právě proto, že výběr osvětlení je něco, co se netýká jen funkčnosti a osvětlování, ale také stylu, atmosféry a celkového dojmu.

Lustr FELLINI je skvostem, který svým designem plní právě tyto úkoly. Jeho jednoduchost, vkus a originalita zaujme každé oko. Je to přesně to svítidlo, které Vám bude poskytovat nejen světlo, ale také nádhernou atmosféru v každé místnosti.

Nebojte se unikátnosti a nadčasovosti. S lustr FELLINI budete mít nejen dokonalé světlo, ale také originální kousek vyrobený z těch nejlepších materiálů, který Vám bude sloužit po celá desetiletí.