Moderní šatní skříň Expedo SEPTIMA 2 s velkým zrcadlem a rozměry 183x212x58 cm v dubu Frigate


Moderní šatní skříň Expedo SEPTIMA 2

Zaujme jednoduchým zpracováním v moderním stylu

Šatní skříň SEPTIMA 2 zaujme svým jednoduchým a moderním designem. Tmavý odstín dubu Frigate vyjadřuje veškerou jedinečnost a originalitu tohoto stylu. Skříň je vyrobena z kvalitní desky a nabízí velký úložný prostor.

Velké zrcadlo a rozměry 183x212x58 cm

Šatní skříň SEPTIMA 2 má rozměry 183x212x58 cm a je vybavena velkým zrcadlem. Toto zrcadlo je ideální pro poslední kontrolu před odchodem z domu nebo pro úpravu vlasů a make-upu.

Prohlédněte si naši nabídku Expedo SEPTIMA 2 a objednejte si ji hned!

Je to skvělá příležitost k rozšíření vašeho úložného prostoru v ložnici.

Úložný prostor

Šatní skříň SEPTIMA 2 nabízí úložný prostor v podobě šatní tyče a poliček. To umožňuje, aby byly vaše oděvy pečlivě uspořádány, což znamená, že budou vypadat tak dobře, jako se budete cítit, když je budete nosit.

Kombinujte s dalšími produkty z řady SEPTIMA

Pokud chcete dokončit vzhled vaší ložnice, můžete zkombinovat šatní skříň SEPTIMA 2 s dalšími produkty z řady SEPTIMA. To vám umožní vytvořit svůj vlastní styl, který bude odpovídat vašim potřebám a vkusu.

Shrnutí

Šatní skříň SEPTIMA 2 je skvělým řešením pro každého, kdo hledá moderní a praktické řešení pro svou ložnici. Nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oděvy a další potřeby a díky svému designu se hodí do každé moderní ložnice.

Použité materiály

  • DTD
  • PVC
  • sklo

Expedo SEPTIMA 2