Moderní sedací souprava MONTEZ pro levé provedení v barvě Loco 25 s rohovým uspořádáním


Moderní sedací souprava MONTEZ

Prostorná sedací souprava MONTEZ s možností rozkladu na lůžko

MONTEZ je moderní sedací souprava pro celou rodinu. Je veliká a prostorná a nabízí možnost rozkladu na lůžko. U soupravy je uvažováno nejen o pohodlí, ale i o estetickém vzhledu. Sedací souprava je velmi vkusná a elegantní.

Rohové uspořádání MONTEZ

MONTEZ má rohové uspořádání, což umožňuje dispozici prostoru ve vaší obývací místnosti. Souprava se přizpůsobí vašemu prostoru a zbaví vás zbytečných starostí s umístěním nábytku. Souprava MONTEZ má také moderní funkce, jako jsou pohodlné opěradla a područky, které dokonale podpoří vaše tělo během relaxace.

Moderní sedací souprava MONTEZ

Barva Loco 25

MONTEZ je k dispozici v provedení Loco 25. Tato barva je velmi elegantní a vkusná. Skvěle se hodí do jakéhokoliv prostoru a je velmi snadná na údržbu. Souprava bude dobře vypadat v interiéru s jemnými a neutrálními barvami.

„Moderní sedací souprava MONTEZ je skvělou volbou pro každou domácnost, která se snaží o pohodlí a vkusný vzhled. Díky rohovému uspořádání a možnosti rozkladu na lůžko se adaptuje na každý prostor.“

Pokud vás zaujala sedací souprava MONTEZ, můžete ji zakoupit na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-montez-leve-provedeni-barva-loco-25. Cena je velmi příznivá a dostupná pro každého. Moderní sedací souprava MONTEZ bude vypadat skvěle v každé obývací místnosti a přinese vám pohodlí a spokojenost.

© 2022 Moderní nábytek s.r.o.