Moderní závěsné křeslo v přírodním stylu – písková barva


O křesle

Závěsné relaxační křeslo se stabilní kovovou konstrukcí a sedacím prostorem ozdobně vypleteným z umělého ratanu. Relaxační závěsné křeslo má tmavě šedý podstavec a konstrukci sedací plochy (vajíčka) v šedé barvě. Součástí závěsného křesla je béžový sedák z kvalitní látky MELÍR. Sedák je ušitý v České republice. Závěsné křeslo vám poskytne pohodlné sezení ve vašem interiéru či ve venkovním prostředí.

Přírodní styl

Tento druh křesla straší již několik let trendovými časopisy a interiéry z celého světa. Jeho oblíbenost stále roste a to hlavně díky svému přírodnímu provedení a kvalitě zpracování. Křeslo je ideální pro ty, kteří chtějí zanechat dojem přírodního stylu a zároveň si užít pohodlí, které křeslo nabízí.

Závěr

Závěsné křeslo Modern Nature Sand je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní, pohodlné a kvalitně zpracované křeslo v přírodním stylu. Díky svému provedení se hodí do většiny interiérů a zároveň vypadá skvěle i ve venkovním prostředí. Pokud hledáte něco originálního, které vás plně uspokojí, toto je určitě křeslo, které byste měli mít.

Závěsné křeslo Modern Nature Sand

Chcete si koupit závěsné křeslo Modern Nature Sand? Navštivte stránky www.nabytekprozivot.cz a nakupte si křeslo, které vám zaručeně poskytne pohodlí a spokojenost.