Nápaditě doladěné křeslo s ušákem Charlot v patchworkovém designu – Tempo Kondela M1


Provedení:

Oblíbený typ křesla „ušák“ zaručuje maximální pohodlí a relaxaci. Křeslo Tempo Kondela M1 pak navíc přidává na designu. Potahová látka patchwork M1 kombinovaná s dřevěnými nožičkami v dekoru buk působí originálně a nápaditě.

Tempo Kondela Kreslo Patchwork USAK Charlot M1

Křeslo je vyrobeno v potahové látce patchwork M1 v kombinaci dřevěných nožiček v dekoru buk. Tento designový kousek jistě zaujme v každém interiéru. Látka v zajímavých patchworkových vzorech dodává křeslu hravý vzhled, který vám připomene dětskou pohádku.

Tempo Kondela Kreslo Patchwork USAK Charlot M1

V nabídce jsou i další barevná provedení nebo také varianta křesla včetně taburetu. Pokud vám tento patchworkový design sedí a potřebujete do interiéru doplnit více kusů nábytku, můžete vybírat z dalších barev. Nabízí se například verze křesla v modré nebo v odstínech šedé. Křeslo je navíc k dispozici i jako set s taburetem pro maximální komfort a pohodlí.

Tempo Kondela Kreslo Patchwork USAK Charlot M1 s taburetem

Pokud vás zaujalo křeslo Tempo Kondela M1 s ušákem Charlot v patchworkovém designu, můžete si ho zakoupit na webových stránkách Interierio. Pokud hledáte stylový nábytek, který je zároveň pohodlný, zvolte tento originální kousek, který vám bude vyhovovat nejen svým vzhledem, ale i maximálním komfortem a relaxací, které vám poskytne.