Nedejte se mýlit materiálem: Nástěnné korkové hodiny ZUIVER CORK TIME jsou skvělým doplňkem interiéru

Exkluzivní nástěnné hodiny ZUIVER CORK TIME Vás zaujmou na první pohled jasnými a přehlednými 3D čísly a překrásnými hliníkovými ručičkami. Největší předností těchto hodin je však provedení z korku, jakožto zcela přírodního, biologicky rozložitelného a recyklovatelného materiálu.

Jistě jste si již všimli, že korkové materiály se stávají stále populárnějšími nejen v oblasti výroby nábytku, ale i dalších doplňků interiéru. Proč vlastně? Kromě udržitelnějšího přístupu k produkci jsou korkové materiály vynikající svou trvanlivostí a nadměrným tlumením zvuků. To je právě důvod, proč jsou nástěnné hodiny ZUIVER CORK TIME také skvělým doplňkem do vašeho bytu, ale i kanceláře.

Přírodní materiál, který zaujme každého

Nic není krásnějšího než příroda sama. A právě korkové hodiny ZUIVER CORK TIME v sobě spojují všechny kvality přírodního materiálu. Kork, ze kterého jsou hodiny vyrobeny, je pocházen z portugalského stromu kůry dubovníku korkového. Tento strom se kácí každých 9-12 let a kork je tedy možné získávat opakovaně, bez jakýchkoli následků pro samotnou přírodu. Kromě toho je korkový materiál biologicky rozložitelný a recyklovatelný. To znamená, že po mnohaletém používání své kouzlo neztratí.

Samotné 3D čísla a ručičky jsou vyrobeny z hliníku, což je další přírodní a recyklovatelný materiál. Hliník je navíc podobně jako kork vynikající svou trvanlivostí, proto neváhejte a vyberte si nástěnné hodiny ZUIVER CORK TIME jako trvalý doplněk vašeho domova.

Doplněk do každého interiéru

Nástěnné hodiny ZUIVER CORK TIME lze snadno umístit do jakéhokoli interiéru. Jejich čistý design s jednoduchými tvary a přehlednými 3D čísly se hodí do modernějších, ale i tradičnějších interiérů. Korkový povrch této hodiny dodává celkovému designu navíc přírodní vzhled, což vše dělá z této hodiny skvělý doplněk, který zaujme jakéhokoli návštěvníka.

Je čas zkrášlit svůj byt, kancelář nebo třeba kavárnu jedinečnými nástěnnými hodinami ZUIVER CORK TIME. A abyste mohli tuhle korkovou krásku hned umístit na zeď, nezapomeňte si k nim přikoupit 1x AA baterii, která není součástí balení.

ZuiVer Cork Time jsou cenu v hodnou nabídku, přesvědčit se můžete zde.