Nová matrace Molmat TRIMCA s potahem pro dokonalý spánek

Luxusní matrace, která vám nabídne nejen vysoký komfort během spánku, ale také zaručí správnou polohu páteře a tím předejde možným problémům s bolestmi zad. Patříte mezi ty, kteří tráví v posteli obvykle šest a více hodin denně? Pak je nová matrace Molmat TRIMCA s potahem TRIMTEX to pravé pro vás.

Kombinace viscoelastické pěny a studené pěny

Společnost Molmat při vývoji této matrace kombinovala viscoelastickou pěnu s vysoce pružnou studenou pěnu. Výsledkem je matrace, která reaguje na váhu a teplo těla. Viscoelastická pěna o tloušťce pěti centimetrů je uložená po celé délce matrace a při kontaktu s tělem se tvoří kolem něj. To zajišťuje ideální polohy těla a tím i plnohodnotný a zdravý spánek.

Potah TRIMTEX – Příjemný na dotek a snadno udržovatelný

Matrace Molmat TRIMCA je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX. Potah je vyroben z nových typů mikrovláken a poskytuje vynikající vlastnosti, které starší typy potahů nemají. Je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Pletená struktura textilie i vlákna zajišťují potahu vysokou tažnost a pevnost. Díky speciálnímu složení potlačuje tělesné pachy a jejich překrytím pomáhá udržovat permanentně čistý vzduch. Potah lze prát na 60 °C, což zajišťuje snadnou udržovatelnost a dlouhou životnost.

Závěrečné slovo

Pokud přemýšlíte nad pořízením nové matrace, určitě byste si měli vyzkoušet novou matraci Molmat TRIMCA. Díky kombinaci viscoelastické a studené pěny, vám umožní zdravý, pohodlný a především kvalitní spánek. A s praktickým a snadno udržovatelným potahem TRIMTEX budete mít matraci, kterou si budete užívat mnoho let. Pokud vás nová matrace zaujala, můžete si ji zakoupit online na https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/matrace-molmat-trimca-180-200-cm-s-potahem-2.