Novinka: ASIR sada obrazů BÍLÁ ORCHIDEJ o velikosti 110 cm z MDF desky

Asi každý z nás si rád ozdobí své bydlení něčím krásným a originálním. Možností je v dnešní době mnoho a jednou z nich může být i novinka, kterou představuje firma Sidonia – ASIR sada obrazů BÍLÁ ORCHIDEJ o velikosti 110 cm z MDF desky.

Sada 5 obrazů zobrazující BÍLOU ORCHIDEJ

Tato sada se skládá z 5 obrazů, které zobrazují krásnou bílou orchidej. Orchidej je květina, která symbolizuje lásku a krásu a navíc patří mezi ty nejvznešenější rostliny. Zkrátka ideální volba pro každého, kdo má rád elegantní a romantické dekorace.

V každém balení se nachází 1 obraz o velikosti 20 x 60 cm a 2 obrazy o velikosti 20 x 50 cm, tedy celkem 3 menší obrazy. Kromě toho jsou součástí sady ještě 2 obrazy o velikosti 20 x 40 cm, což zaručí, že celková velikost sestavy bude 110 x 60 cm.

Materiál: MDF (tloušťka: 3 mm)

MDF je považována za jednu z nejlepších materiálů pro výrobu nábytku a dekorací. Jde o středně hustou dřevovláknitou desku, která je vhodná na řezání, frézování a vrtání. MDF desky jsou velmi odolné proti ohni, vlhkosti a škůdcům, díky čemuž nám tento materiál slouží na mnoho let.

Desky jsou navíc tří milimetrové tloušťky, což zaručuje jejich pevnost a stabilitu. Obrazy jsou navíc kryté speciálním ochranným nátěrem, který chrání proti vodě, UV záření a chemikáliím.

Použití obrazů z této sady není omezeno pouze na bytové prostory, ale také se hodí do kanceláří, hotelů a restaurací. Krása orchidejí osloví každého a dodá prostoru ten nezaměnitelný dotek elegancie.

Tuto skvělou novinku si můžete zakoupit na stránkách www.sidonia.cz.

obraz 1

BÍLÁ ORCHIDEJ – krása v jednoduchosti

V každé květině a rostlině se skrývá něco originálního a jedinečného.

obraz 2

Krása orchideje upoutá každého

Romantiku a eleganci je možné doplnit i v prostém bytovém interiéru.

obraz 3

Orchidej – král světa květin

Květina, která symbolizuje lásku, krásu a vznešenost.