Praktický a designový botník – 4 patra, bílá/chrom, rozměry 81 x 30 x 73 cm

Zapomeňte na nepořádek a neupravenost, když vidíte boty ležící všude po pokoji. Máme pro Vás perfektní řešení – botník s čtyřmi patry. Botník je vyroben z prvotřídních materiálů, má elegantní design a je praktický i pro malé prostory.

Chromované police pro zobrazení Vaší kolekce obuvi

Tento botník patří mezi nejlepší výrobky na trhu, kdy si můžete vychutnat výhody kvalitního dřevěného vyhotování a také skvělého provedení kovových poliček. Ty patří mezi to nejlepší řešení na trhu, kdy si můžete prohlédnout celou Vaši kolekci a elegantně ji vyložit na police s prvotřídními chromovanými tyčemi.

botník

Nikdy nebylo snadnější mít boty uspořádané ve Vašem domě nebo bytě. Botník s čtyřmi patry získá rozměry 81 x 30 x 73 cm, takže jej můžete bez problémů umístit do Vaší ložnice, šatny nebo dokonce chodby. Nikdy nevíte, kde si boty vyzujete, proto by byl tento botník základem každé domácnosti.

Kvalitní dřevěná konstrukce s moderním vzhledem

Konstrukce botníku z masivu kaučukovníku v barvě bílé se perfektně hodí do interiéru moderně zařízeného domu, ale i menšího bytu či chaloupky. Pořiďte si kvalitní výrobek a dejte svým botám klidné místo, kde budou mít dostatek prostoru a budou vždy připraveny na další cestu.

chromované police

Botník s čtyřmi patry a chromovanými tyčemi je nejen praktickým, ale také velmi designovým prvkem Vašeho domu. Do prostoru vnesete klid a harmonii a botník bude výborným pomocníkem při ukládání bot, nejde totiž o běžný kus, ale o praktický a designový doplněk.

Závěr

Pořiďte si botník s čtyřmi patry, který nezabere moc místa a bude dokonalým pomocníkem v ukládání Vaší obuvi. Boty uložené na chromovaných lesklých tyčích budou vypadat naprosto perfektně a přehledně. Pořiďte si tento botník a od teď už se nebudete muset krčit při shánění bot pod postelí nebo se v dlouhých frontách ztrácet.