PSK Komoda WEDNESDAY, Dub Artisan/Grafit 154 cm – Stylová a praktická skříňka na lyže pro středně velké vybavení

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vašeho obývacího pokoje – moderní komoda WEDNESDAY. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných přírodních a moderních prvků v kombinaci dekoru Dub Artisan/Grafit s okrasnými lamelami vybavena systémem push to open pro snadné otevírání a zavírání dvířek. Každý kus nábytku z kolekce WEDNESDAY je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých dřevěných nohou v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Dub Artisan/Grafit. Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí systému push to open.

ROZMĚRY KOMODY:

  • šířka: 154 cm
  • výška: 80 cm
  • hloubka: 45 cm

Komoda je součástí kolekce WEDNESDAY, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. Celá kolekce se skládá z televizního stolku, čtyř komod ve dvou velikostech (104 a 154 cm) a konferenčního stolku.

BARVA DEKORU – Dub Artisan/Grafit:

PSK Komoda WEDNESDAY, Dub Artisan/Grafit 154 cm - Stylová a praktická skříňka na lyže pro středně velké vybavení

Dub Artisan Grafit
barevná varianta s přírodním dřevem, která přináší kus přírody do Vašeho bydlení tmavá barva, která působí moderním a elegantním dojmem

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého. Pokud hledáte moderní a praktický kousek nábytku, který Vám poskytne dostatek úložného prostoru pro středně velké vybavení, může být komoda WEDNESDAY přesně tím nejlepším řešením pro Vás. Nebojte se experimentovat a kombinovat s dalšími kousky nábytku z kolekce WEDNESDAY, čímž si vytvoříte harmonický celek, na který budete pyšní.

Zajímá mě více informací o komodě WEDNESDAY