Ravak Espirit bez podomítkového tělesa – inovativní černá matná vanová baterie X070286

Ravak je předním českým výrobcem sanitačního vybavení a jeho produkty si získaly širokou oblibu na trhu. Mezi jedny z inovativních produktů patří vanová baterie ESPIRIT bez podomítkového tělesa v černé matné barvě. Jedná se o velmi moderní a stylovou baterii, která bude dokonale ladit s každou koupelnou.

Podomítková termostatická baterie

Baterie ESPIRIT dokáže vyrovnávat výkyvy tlaku v potrubí a v teplotě vody, a tak zajistí, že vždy poteče voda tak teplá, jak si ji nastavíte. Tato baterie je bez vlastního tělesa, je tedy určena k podomítkové instalaci pomocí R-boxu. Podomítková instalace umožňuje zachování co největší plochy stěny a vytvoření minimalistického designu koupelny.

Přepínač pro napouštění vany nebo sprchování

Baterie je vybavena přepínačem, který umožňuje přecházet z napouštění vany ke sprchování. Tento přepínač je velmi pohodlný a ušetří vám čas a úsilí. Pokud máte sprchový kout, můžete s baterií použít hlavovou sprchu nebo ruční sprchu a přepínat mezi nimi podle vašich potřeb.

Ravak Espirit bez podomítkového tělesa

Tento výrobek si můžete zakoupit na oficiálních stránkách ESROM za velmi příznivou cenu. Navíc vás čeká velmi rychlé a spolehlivé dodání přímo do vaší koupelny.