Relaxujte s Otočně křeslem RATOKO – šedé barvy z kolekce Tempo Kondela


Je to právě ta sezóna roku, kdy je z pohodlí vašeho domova to nejlepší místo k odpočinku po dlouhém pracovním dni. A co by mohlo fungovat lépe než otočné křeslo RATOKO z kolekce Tempo Kondela. To se hodí jak k relaxaci v obývacím pokoji, tak jako elegantní křeslo do vaší pracovny nebo do jídelny s moderním designem.

Otočné jídelní křeslo RATOKO na stabilní kovové základně

Otočné křeslo RATOKO na kovové základně se může pochlubit dokonalým propojením módy, sportovní eleganci a retro stylu. Každý z těchto prvků se na tomto křesle těší perfektnímu ztělesnění.

Moderní, šedá barva křesla je dobře sladěná s matnými kovovými nohama a doplňuje zbytek dekorace v místnosti. Křeslo je vyrobeno z kvalitního velvetového materiálu, který nápadně zvyšuje jeho estetický vzhled.

Velvet látka zajišťuje pohodlnost, když se na křeslo posadíte. Velvet je také neuvěřitelně odolný a je často používán pro dekorační účely. Proto je toto křeslo ze západní části Evropy skvělou volbou pro ty, kteří požadují déle trvající životnost.

Rozměry křesla

Otočné křeslo RATOKO se vyznačuje kompaktní velikostí, což z něj dělá perfektní volbu pro téměř jakoukoli místnost. Jeho rozměry jsou 57x62x87 cm s výškou sedu 47 cm, hloubkou sedu 46 cm a šířkou sedu 46 cm. Jako bonus se toto otočné křeslo může pochlubit nosností až 110 kg.

Otočné 360°

Otočné křeslo RATOKO se pochlubí rozsáhlou funkcí otočení o 360 °, která umožní snadné a bezproblémové ovládání, a to včetně pohodlného sedáků, regulačních pák a zámků, které vám umožní uvolnit se a užívat si pohodlný odpočinek.

Dodávané v demontu

Krása tohoto moderního křesla spočívá také ve snadnosti jeho montáže, jak uvidíte při jeho přijetím, jelikož je odesílán v demontovaném balení. Takže pokud hledáte elegantní, pohodlné a funkční křeslo, je otočné křeslo RATOKO z kolekce Tempo Kondela vaší nejlepší volbou.

Zkuste toto křeslo dostat do své místnosti a největší štěstí, kterým se můžete pochlubit, bude okamžik, kdy se na něm usadíte. Nakupujte on-line na odkazu: NABYTEKHED.CZ

Otočné křeslo RATOKO

Přidejte svému domovu tu správnou dávku elegancie s křeslem RATOKO!