SAPHO RF009 Flori – designový držák ručníků ve stříbrné barvě!

Moderní držák ručníků bude praktickým doplňkem každé koupelny. Pro dokonale sladěný design se určitě budete chtít podívat na model SAPHO RF009 Flori. Tento držák ručníků je vyroben ve stříbrné barvě, která působí velmi elegantně a navíc se perfektně hodí do moderních interiérů.

Navrtání do zdi

Instalace držáku ručníků SAPHO RF009 Flori je velmi snadná, stačí ho navrtat do zdi. Díky tomu nezabere příliš mnoho místa a pomůže Vám udržet koupelnu v pořádku. Navíc má tento model velmi pevnou konstrukci, na kterou se můžete spolehnout.

Pokud si chcete tento designový kousek zakoupit, můžete navštívit stránky www.velkynabytek.cz. Na této stránce najdete nejen tuto variantu, ale i další barevné varianty a druhy držáků ručníků. Můžete si tak vybrat ten nejvhodnější pro Vás.

SAPHO RF009 Flori - designový držák ručníků ve stříbrné barvě

Tento držák ručníků je nejen praktický, ale také velmi krásný a moderní. Pokud si oblíbíte tento design, můžete se podívat i na další produkty této značky a vytvořit si dokonale sladěnou koupelnu. SAPHO RF009 Flori je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí mít ve své koupelně nejen prvek, který je praktický, ale také dokonale sladěný s interiérem.