Tempo Kondel představuje nový psací stůl RIOMA NEW TYP 16 v grafitové a bílé barvě

Společnost Tempo Kondel přináší na trh nový psací stůl RIOMA NEW TYP 16 v krásné kombinaci grafitové a bílé barvy. Pokud hledáte stůl, který nabízí dostatečně velkou pracovní plochu a zároveň skvěle zapadne do vašeho interiéru, je toto řešení právě pro vás.

Psací stůl RIOMA NEW TYP 16

Vlastnosti a rozměry

Tento psací stůl je vyrobený z kvalitní DTD laminované, což zaručuje dlouhou životnost. Jeho tloušťka materiálu je 16/22 mm a výška desky nad podlážkou je 32,4 cm. Pokud hledáte stůl, který bude ergonomický i pro dlouhodobé práce, o této výšce určitě oceníte. Celková výška od podlahy do středové desky je 41,4 cm a šířka prostoru na židli je 51,6 cm.

Kromě toho, že nabízí dostatečnou pracovní plochu a ergonomickou výšku, si u tohoto stolu můžete užívat i toho, že se skvěle hodí k dalším produktům z nábytkové řady RIOMA. Pokud již máte vysněnou kancelářskou sestavu, bude tento stůl skvělým doplňkem a budete mít interiér stylově sladěný.

Detail rohu psacího stolu RIOMA NEW TYP 16

Doporučené doplňky

Pokud již kupujete psací stůl, je vhodné myslet i na kancelářskou židli. Doporučujeme zakoupit židli ze stejné řady RIOMA, která bude ergonomická, stylově sladěná a bude se perfektně hodit k vašemu novému psacímu stolu.

Dodání a montáž

Nový psací stůl RIOMA NEW TYP 16 značky Tempo Kondel vám bude doručen v demontu. Montáž je velmi snadná, obrázkový návod najdete v balení a stačí vám pouze základní nářadí. Pokud nejste zrovna zruční řemeslníci, můžete si připlatit za montáž při objednávání stolu.

Pokud hledáte nový psací stůl s dostatečnou pracovní plochou, ergonomickými rozměry a stylovým provedením, psací stůl RIOMA NEW TYP 16 od značky Tempo Kondel je pro vás to pravé řešení. Navíc ho můžete snadno doplnit i o další produkty z řady RIOMA a mít tak skvěle sladěnou kancelář, která bude zároveň funkční a moderní.

Nakupujte tento psací stůl na sidonia.cz.