Unis Rozkládací jídelní stůl 00482 – praktické řešení pro vaše domácí prostředí

Unis Rozkládací jídelní stůl 00482 je praktickým řešením pro každé moderní domácí prostředí. Stůl nabízí velkou plochu i kompaktní rozměr, aby splnil Vaše potřeby a požadavky, i v malém prostoru. Jedná se o vysoce kvalitní dřevěný stůl, který je vyrobený ze stoprocentního smrkového masivu. Pokud chcete stůl, který bude skvěle pasovat do Vašeho stylového selského interiéru, nejen na chaty a chalupy, Unis Rozkládací jídelní stůl 00482 je tou pravou volbou pro Vás.

Provedení

Stůl je dostupný i v borovicovém masivu, a to v případě, že by Vám více vyhovovala tato dřevina. Rozkládací design tohoto stolu z něj činí ideální volbu pro ty, kteří chtějí stůl, který se snadno přizpůsobí počtu hostů, aby se na něj vešli všichni Vaši přátelé či rodina.

Unis Rozkládací jídelní stůl 00482 je rovněž vhodný pro velké rodiny, kteří chtějí prostor na večeři všichni společně sdílet. Můžete jej použít i při různých společenských akcích jako stánek na občerstvení. Rozšířením nebo zmenšením stolu se snadno přizpůsobí jakémukoliv počtu hostů.

Povrchová úprava

Stůl Unis Rozkládací jídelní stůl 00482 je povrchově zakončen dekoračním voskem OSMO COLOR, který nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Dekorační transparentní vosky odpuzují vodu a nečistoty, neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné. Nabízíme ale i možnost objednání tohoto stolu bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu, pro další individuální úpravy, podle Vašich představ a vkusu.

Unis Rozkládací jídelní stůl 00482 je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní stůl, který bude na mnoho let sloužit svému účelu. Dokonale zapadne do řady interiérů a zanechá Vás s pocitem útulnosti a příjemnosti. Objednejte si svůj vlastní kus tohoto skvělého nábytku ještě dnes a oceníte jeho vynikající kvalitu a praktičnost.

Unis Rozkládací jídelní stůl 00482
Unis Rozkládací jídelní stůl 00482