Užijte si letní dny na balkóně s tímto praktickým setem!


Co všechno obsahuje set?

Tento praktický set pro letní dny na balkóně obsahuje:

  • Slunečník
  • Křeslo
  • Stůl
  • Květinový box

Tento set je ideální pro ty, kteří chtějí využít svůj balkón co nejvíce během letních dnů. Díky jeho kompaktnosti se vejde prakticky na každý balkón a nabízí dostatek pohodlí pro relaxaci či posezení s přáteli.

Slunečník

Slunečník je jedním z nejdůležitějších prvků tohoto setu. Díky němu se můžete chránit před přímým slunečním zářením a užít si tak svůj balkón i v horkých letních dnech. Slunečník je vyroben z kvalitních materiálů a je odolný vůči povětrnostním vlivům.

Křeslo a stůl

Křeslo a stůl jsou dalšími důležitými prvky tohoto setu. Křeslo je velmi pohodlné a nabízí dostatek prostoru pro relaxaci. Stůl je dostatečně velký na to, abyste si na něj mohli postavit svůj oblíbený nápoj a případně i nějaké občerstvení.

Květinový box

Květinový box je posledním prvkem tohoto setu. Díky němu si můžete ozdobit svůj balkón květinami a dalšími rostlinami. Květinový box je vyroben z kvalitních materiálů a je odolný vůči povětrnostním vlivům.

Pokud chcete využít svůj balkón co nejvíce během letních dnů, je tento praktický set ideální volbou. Nenechte si ujít příležitost užít si letní dny na balkóně v pohodlí a stylu!

Nakupujte kvalitní a praktické vybavení pro váš balkón na www.codina.cz.