Zahrady bude vládnout moderní pohodlí s novou dvoumístnou pohovkou LALAS v černé zelené barvě od ASIR!


Zahrady bude vládnout moderní pohodlí s novou dvoumístnou pohovkou LALAS

Pohodlná zahradní pohovka

Zahrada je místem, kde si můžete odpočinout a vychutnat si klidné chvíle s rodinou a přáteli. A co když byste mohli sedět na pohovce, která vám nabídne příjemné posezení v moderním designu? S novou dvoumístnou pohovkou LALAS v černé zelené barvě od ASIR, to bude možné!

ASIR zahradní dvoumístná pohovka LALAS v černé zelené barvě je vyrobena s ohledem na moderní trendy a celkovou pohodu. Kovový rám všech součástí je šetřen práškovým lakováním, což zaručuje ochranu proti zreznutí. Pohovka má lepené lamely pro relaxaci na zahradě nebo terase.

Materiál polstrování je tvořen z 50% žinylky, 38% polyesteru a 12% bavlny, které společně zaručují extra pohodlí. Bohatě polstrované sedáky a opěrky jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vaší tělesné konstituci a zaručily tak maximální pohodlí.

Kovový rám a materiál polstrování

Kovový rám pohovky je šetřen práškovým lakováním, díky kterému chrání konstrukci nábytku proti zreznutí. Tento postup také zaručuje dlouhou životnost nábytku, čímž si můžete být jistí, že vám bude sloužit po mnoho let.

Materiál polstrování je tvořen z 50% žinylky, 38% polyesteru a 12% bavlny, což zaručuje zdravé a příjemné posezení. Materiál je vysoce kvalitní a snadno se udržuje v čistotě.

Rozměry a použití

Dvoumístná pohovka LALAS má šířku 150 cm, výšku 92 cm a hloubku 76 cm. Tento rozměr vám umožňuje sedět na pohodlné a prostorné pohovce společně s vaším partnerem, přáteli nebo rodinou. Mohou si tak vychutnat zahradní posezení v pohodové atmosféře a s adekvátním komfortem. Tuto zahradní pohovku můžete použít na vaší terase nebo v zahradě a tím ji dáte nový rozměr.

Pozvěte přátele na posezení na zahradě, nebo si vychutnejte odpolední siestu. Užijte si moderní pohodlí v příjemném prostředí a na kvalitním nábytku!

ASIR zahradní dvoumístná pohovka LALAS v černé zelené barvě

ASIR zahradní dvoumístná pohovka LALAS v černé zelené barvě je nyní k dispozici na našich stránkách!