Zelený květináč ve stojanu Kave Home: elegantní doplněk interiéru s výškou 36 cm

Pokud milujete pestré barvy, divoké vzory a přírodní materiály, zbystřete. Vyjádřete svou osobnost pomocí nespoutaného bohémského stylu. Barcelonská značka Kave Home dodává všem svým doplňkům a dekoracím smyslný španělský temperament.

Zelený květináč ve stojanu Kave Home

Svěží zelená barva a přírodní materiály

Zelený květináč ve stojanu Kave Home je to pravé pro vás, pokud hledáte výrazný kus, který přinese do vašeho interiéru živou energii. Zvýrazněte skandinávský minimalismus nebo bohémský styl a nechte květináč vyniknout jako hlavní hrdina místnosti.

Květináč s vyvýšeným stojanem

Květináč ve stojanu vyniká nejen svou svěží barvou, ale také praktickým a elegantním designem. Vyvýšený stojan vám umožňuje umístit květináč do různých místností. V obývacím pokoji může být skvělým doplňkem k pohovce nebo křeslu, v ložnici na noční stolek a na terase se bude krásně vyjímat mezi květinami a rostlinami.

Zelený květináč ve stojanu Kave Home - detail

Vyrobeno z přírodních materiálů

Květináč i stojan jsou vyrobeny z přírodních materiálů, které dodávají produktu šarm a přirozenost. Květináč je z keramiky, díky které bude vaše rostlina v bezpečí a bude se jí v něm krásně dařit. Stojan je vyroben z dřeva a má krásné detaily, které podtrhnou celkový vzhled výrobku.

Zakoupit květináč ve stojanu Kave Home

Pokud jste se zamilovali do zeleného květináče ve stojanu od Kave Home, jenž se pyšní svým elegantním designem a přírodními materiály, není nic jednoduššího, než si ho objednat na našem e-shopu. Květináč ve stojanu má výšku 36 cm a bude perfektním doplňkem interiéru.